Blog

Sprzęt elektroniczny idealny na prezent dla dziecka

Pluszaki, słodycze, kolorowanki… To wszystko może wywołać uśmiech na twarzy Twojej pociechy. Warto jednak zrobić krok naprzód i podarować dziecku sprzęt elektroniczny, który może pełnić funkcję zarówno zabawki, jak i mobilnego urządzenia. Co warto pozostawić po choinką?

Wielofunkcyjny zegarek

Zapewne każdy maluch będzie cieszył się z prezentu, jakim jest smartwatch. Sklepy z elektroniką dysponują całą gamą kolorów oraz wzorów do wyboru. Zegarki tego typu posiadają całą masę funkcji, w tym nadajnik GPS, który pokazuje rodzicom, gdzie właśnie znajduje się ich pociecha. Urządzenie posiada również opcję przechowywania numerów alarmowych oraz osób dorosłych, z którymi można się szybko skontaktować.

Praktyczny czytnik e-booków

Dla nieco większych dzieci polecamy czytniki e-booków, w których można przechowywać całą masę lektur oraz ulubionych książek. W ten sposób z pewnością zachęcisz młodzież do czytania – obcowanie z nową technologią zawsze sprawia więcej przyjemności. Polecamy klasyczne rozwiązanie i wybór Kindle’a, który jest prosty w obsłudze i bardzo poręczny. Dotykowy ekran oraz 4 GB pamięci tylko zwiększą jego atrakcyjność.

Stylowe słuchawki

Mali miłośnicy muzyki lub gier komputerowych z pewnością docenią taki prezent. Podczas wyboru warto kierować się nie tylko ceną oraz funkcjonalnością, ale także modnym designem. W modzie są obecnie minimalistyczne, lekkie modele o dużych, miękkich nausznikach. Jeśli syn lub córka spędzają dodatkowo czas przy grach komputerowych, warto postawić na słuchawki z mikrofonem.

Dron dla dużych i małych

Sporą popularnością wciąż cieszą się drony, po które z równą ochotą sięgają również dorośli. Maluchowi możesz sprezentować model z kamerą, umożliwiający nagrywanie własnych filmów oraz tworzenie pierwszych zdjęć z lotu ptaka. Urządzenie jest zdalnie sterowane, a nauka latania przebiega bardzo szybko. Wiele modeli zaopatrzonych jest w dodatkowe lampki LED, dzięki którym można latać również po zmroku.

Zobacz także

Jak nowy po kilku miesiącach

Każdy właściciel jakiegokolwiek sprzętu elektronicznego wspomaganego przez odpowiednie oprogramowanie jest świadomy, że po kilkunastu miesiącach użytkowania, nie będzie on już działał tak gładko, jak pierwszego...

Miłość przez Internet

Żyjemy w świecie, gdzie aplikacje mobilne, strony internetowe oraz po prostu ogólnie: przestrzeń wirtualna w pełni przejęła nasze...

Smartwatch, czyli inteligentna biżuteria

Chociaż te cuda techniki mają dość długą historię i nie pojawiły się na naszym świecie wczoraj, to jednak odkąd firma Apple wypuściła w 2015 roku swój...